Preskočiť na obsah

O nás

Hlavné dojo máme v Rači na Tbiliskej ulici. Okrem toho trénujeme aj na ZŠ Dubová a ZŠ Tbiliská.

V našom klube sa venujeme deťom aj dospelým cvičencom. Začiatočnícke skupiny mávajú tréningy dvakrát do týždňa, pokročilí a dospelí trikrát do týždňa.

Okrem tréningov počas týždňa pravidelne organizujeme víkendové sústredenia, na ktorých sa deti intenzívne pripravujú na nadchádzajúce klubové aj medziklubové súťaže alebo skúšky tachnickej vyspelosti. Náš klub je členom Slovenského Zväzu Karate a Asociácie Karate Klubov Bratislava. Pravidelne sa zúčastňujeme na jednotlivých kolách Bratislavského pohára v karate, ako aj na kolách Slovenského pohára v karate a rôznych iných lokálnych aj zahraničných súťažiach.

Naši tréneri:

Tomáš Kayser je našim hlavným trénerom, má 6. dan v karate a 3. dan v kobudo, má trénerskú licenciu 3. stupňa a licenciu skúšobného komisára 1A. Ma dlhoročné skúsenosti s trénovaním detí, mládeže aj dospelých a pravidelne sa zúčastňuje seminárov tradičného karate a kobudo na Okinwe.

Alexandra Szomolányiová, 2. dan karate, 1. dan kobudo. Trénovaniu detí a mládeže sa aktívne venuje už vyše 10 rokov. Má trénerskú aj rozhodcovskú licenciu 1. stupňa.

Ľubomír Szalay, 3. dan karate. Má vyše 15 rokov skúseností s trénovaním detí aj dospelých. Má trénerskú licenciu aj rozhodcovskú licenciu 1. stupňa.

Richard Lapoš,1. dan karate. Má trénerskú licenciu 1. stupňa, trénovaniu detí sa venuje už niekoľko rokov.

Tamara Szomolányiová, 3. dan karate, 1. dan kobudo. Má vyše 10 rokov slúseností s trénovaním detí a mládeže a sama dosiahla aj množtvo úspechov na súťažiach.

Nina Szomolányiová, 2. dan karate, 1. dan kobudo

Juraj Štelzer 1. kyu karate, má trénerskú aj rozhodcovskú licenciu 1. stupňa.

Asistenti:

Júlia Bachratá, 3. kyu

Jana Lehotská, 5. kyu

Peter Blaškovič, 5. kyu